Vítejte v sekci Tomorrows Projects

Kouněte se společně co naším zákazníkům přinesla naše 20ti letá zkušenost s vývojem a servisem.

Dodáváme bezdrátové datové Wi-Fi a 4G 5G LTE moduly po celém světě. Není kontinent, kde bychom neměli spokojeného zákazníka! Ano i na Antarktidu jsem již dodávali naše Wi-Fi moduly ! Naše moduly najdete mimo klasických a vysoce výkonných routerech různých výrobců například i ve větrných elektrárnách, v dronech, na lodích, v letadlech jak civilních, akrobatických tak i vojenských …na zemi, na vodě i ve vzduchu. I NASA si objednala vzorky, takže dalším cílem je dostat se do vesmíru!


Několikeré ocenění Heureka produkt roku, Reddot design award a další!!! Tradice od roku 2002 Nejlepší zvuk, výdrž a mobilita ve své kategorii!

Laděné chytré multimediální audioprodukty a unikátní outdoor solární powerbanky.

Obnova dat ze všech typů datových nosičů – diagnostika zdarma.

Wi-Fi pro cestující v hromadné dopravě – autobusy, vlaky, letadla, nádraží …

Jak na rozvod internetu po celém bytovém komplexu za využití stávající koaxiální kabeláže společné TV antény či satelitů. 

„ Gigová “ optická síť pro rychlý internet a chytrou HD TV ve Vaší obci s celkovými náklady pod 100.000,- Kč? Jde to!

síť pro bytové domy – internet po koaxu

Refereční projekty rozvodu počítačových sítí po koaxiálních kabelech rozvodů společné TV antény a SAT.

Pokryli jsme Internetem celý resort, který má velkou plochu a celkem 150 vil, které byly propojeny centrálním COAX rozvodem.

Internet a IPTV v bytových domech pomocí EOC – technologie Ethernet přes koaxiální kabel – a využívejte stávající kabeláž koaxiálního kabelu!

cs_CZCzech